KEMAL SUNAL’IN KIZI EZO SUNAL TEKNE’DE KAZA GEÇIRDİ! SON DURUMU NASIL?

4 kişi deniz taksiye bindik: Şöyle özetleyeyim; çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi’nin barmitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gittik. Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik. Gecenin güzelliğinden bahsediyorduk. Keyfimiz yerindeydi.

Camla tuz buz oldu: Dragos iskelesine doğru giderken tam yolun yarısında benim oturduğum taraftan bizimkinden daha büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu. Yüzümüze, gözümüze, saçımıza, her yerimize camlar sıçradı. Teknenin devrilmemesi, yangın çıkmaması, kazayı sağlam, yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi.

Çok şükür iyiyiz, kaptan alkollüymüş: Hayatımda ilk defa bu kadar korktum. Hani hep deriz ya; ‘Bir anda her şey değişebilir’, ‘Yarın ö-lecekmiş gibi yaşa…’ İşte ‘o an’ her an olabilir, onu çok net deneyimledim. Çok şükür iyiyiz. Ancak sonradan öğrendim ki bize çarpan teknenin ışıkları yanık değilmiş ve kaptan a-lkollüymüş…Her anın değerini bilin: Sorumluluk sahibi olalım, can güvenliği bu. Geri dönüşü, özrü yok. Fotoğraflara bakabilirsiniz. Güvende olun, sağlıkla kalın, her anın değerini bilin, güzel yaşayın bugünlük temennim bu. Sevgiyle…”

Geçmiş olsun mesajları yağdı: Ezo Sunal’ın öğle saatlerinde yaptığı bu açıklamanın altına takipçilerinden geçmiş olsun mesajları yağdı.Peki Ezo Sunal kimdir?: Ezo Sunal 7 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur, usta oyuncu Kemal Sunal’ın kızıdır.

Konuya Geri Dön: KEMAL SUNAL’IN KIZI EZO SUNAL TEKNE’DE KAZA GEÇIRDİ! SON DURUMU NASIL?

Bu Resmi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık