Görenler sasirdi

Riona’nın başına da işte böyle bir olay gelmiş fakat Riona pes etmek yerine hayata daha sıkı sarılarak hak ettiği hayata kavuşmuş. Gelin Riona’nın herkese ilham veren hikayesine birlikte bakalım.
14 yıldır evli olan Riona Kelly ve eşinin yaşamları Riona’nın bir gün belden aşağısının felç olmasıyla alt üst olmuştur. Doktorların Riona’ya bir daha asla yürüyemeyeceğini söylemesinden 5 gün sonra eşi Riona’ya ayrılmak istediğini söyleyip onu terk etmiştir. Riona’nın eşi ise boşanmaya öncesinde karar verdiğini, Riona hastanedeyken onu her gün ziyaret ettiğini, evde çocuklara baktığını ama sonunda hepsini bir arada yürütemediği için evden taşındığını belirtmiştir.

Eşi tarafından ona en ihtiyaç duyduğu zamanda terk edilen Riona’ya ise en büyük desteği yakın arkadaşı Sarah vermiştir. Hem Rionayla hem de çocuklarla ilgilenmiş ve onların bir an olsun yanlarından ayrılmamıştır. Eşi tarafından terk edilen Riona ise mutlu bir evliliğimiz yoktu ama ona en ihtiyaç duyduğum bir zamanda terk etmesi beni yıktı demiştir.

16, 11, 9 ve 5 yaşlarında 4 çocuk annesi Riona ise asla pes etmemiş ve hayata daha sıkı bir şekilde sarılmıştır. Arkadaşının tavsiyesiyle Facebook’ta eğitmen ilanı veren Riona tedavisini özel bir koçla hızlandırabileceğini düşünmüştür. Neyse ki kısa süre içerisinde Riona eski bir Rugby oyuncusu olan Keith Mason ile tanışmış ve herkesin yüreğini ısıtan hikayede bu şekilde başlamıştır.

Konuya Geri Dön: Görenler sasirdi

Bu Resmi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık